default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 18-10-2017, Saat: 23:19

Mazda6 Uzun Far Asistanı ve Adaptif Farlar

Yazar Konuyu Başlatan: Uyumsuzelement - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 749 - Yorum Toplam Yorumlar: 6
Konu Kalitesi: % 6

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Uyumsuzelement
Super Moderator
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 52
Yorum Sayısı: 4,677
Rep Puanı: 40

Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #1
Konu Tarihi: 18-03-2017 09:21
(Bu konu en son: 18-03-2017 Tarihinde, Saat: 09:23 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Uyumsuzelement.)
Merhaba,
daha önce detaylı olarak test etme imkanım olmamıştı,daha doğrusu sistemin işleyişini farkedecek derecede karanlık ya da ışık oranı değişen bir yolda gitmemişim.
Dün akşan canımız sıkılınca arkadaşa hadi yola çıkalım çay kahve sigara ve müzik gezelim dedim,bindik guzuya Silivri civarında hadi şu Hba(uzun far asistanı bu sistem açılmadan devreye girmiyor) yi bi açayım bi işede yaramıyor ama diyerek sistemi çalıştırdım bir süre sonra yanımdaki arkadaşta farketti durumu abi bu arabanın farlarında bişeymi var aydınlanıp aydınlanıp kararıyo ortalık dedi,işin özeti araba olan yerdeki farları kısa farda tutuyor yolun diğer boş taraflarını aydınlatan farları sonuna kadar açıyor 6-8 parçalı bir yelpaze olarak düşünün aydınlanan kısmı, nerde araba varsa o kısım kararıyor bir süre sonra öyle alıştımki diğer türlü kullanmak istemedim
genelde bu tarz özelliklere çok prim vermem ama bu çok hoşuma gitti ortalama 220 km boyunca kullandım gayette düzgün çalıştı

şöyle bişey işteBig Grin

Bende senin Big GrinBig Grin
Hüsnü Gürsu
Moderator
Konu Sayısı: 74
Yorum Sayısı: 5,647
Rep Puanı: 71

Yorum: #2
Konu Tarihi: 18-03-2017 11:18
İlhan hoca, bizim deli oğlan bize hava basıyor galiba.
Daha önce ne duymuş ne de görmüştüm.Beğendim, güzel bir olay.
Sadece kısa farlar açıkken de çalışıyormu bu düzenek. Yoksa uzun farları açıyosun bir daha selektördür falan karışmıyorsun herhalde.
Bir de öndeki arabanın sürücüsüyle konuşmak lazım. Ben mesela gece uzun farlarla giderken önümde bir araba fark edince 2 km kadar önceden kısa farlara geçerim. Ayna yansımasından rahatsız olmasın diye.Bu alet de bu kadar saygılı mı bakalım.

HAYAT HANIM MUSTAFANIN ÜZERİNE GİTMEYİN, BAŞI AĞRIYORMUŞ.
Uyumsuzelement
Super Moderator

Yorum: #3
Konu Tarihi: 18-03-2017 12:35
(18-03-2017 11:18 )Hüsnü Gürsu Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  İlhan hoca, bizim deli oğlan bize hava basıyor galiba.
Daha önce ne duymuş ne de görmüştüm.Beğendim, güzel bir olay.
Sadece kısa farlar açıkken de çalışıyormu bu düzenek. Yoksa uzun farları açıyosun bir daha selektördür falan karışmıyorsun herhalde.
Bir de öndeki arabanın sürücüsüyle konuşmak lazım. Ben mesela gece uzun farlarla giderken önümde bir araba fark edince 2 km kadar önceden kısa farlara geçerim. Ayna yansımasından rahatsız olmasın diye.Bu alet de bu kadar saygılı mı bakalım.

abi önce far anahtarını otomatige alıp ardından uzunları yakıyorsun içinde a harfi olan uzun far göstergesi yanıyor fakat luzum etmezse uzunlara geçmiyor,uzunlara geçtiğinde zaten ayrıca mavi bir uzun far ikazı belriyor ekranda,düşk hızlarda daha çok yanları aydınatıyor 100km gibi bir hızdan itibarende öndeki arabanın karanlık noktada kalacak sekilde aynı filmde gördüğünüz gibi çalışıyor hiç araba gelip gitmezse ortalık bi ayrı aydınlanıyor karşıdan gelen araca yada öndeki araca göre fır fır açıp kapatıyor değişik açılardan ısık veriyor eğlenceli valla işin garip tarafı bi süre sonra normal farla araba kullanmak istememem

Hüsnü Gürsu
Moderator
Konu Sayısı: 74
Yorum Sayısı: 5,647
Rep Puanı: 71

Yorum: #4
Konu Tarihi: 18-03-2017 12:39
Güle güle kullan. O kadar paraya teknoloji yi kullanmak lazım.

M1453 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HAYAT HANIM MUSTAFANIN ÜZERİNE GİTMEYİN, BAŞI AĞRIYORMUŞ.
s.halilduru
Moderator
Konu Sayısı: 51
Yorum Sayısı: 2,345
Rep Puanı: 23

Yorum: #5
Konu Tarihi: 19-03-2017 14:29
Aç kapa aç kapa bozulur la o ?

[Resim: 394765.png]
flycat
boeing ustası
Konu Sayısı: 85
Yorum Sayısı: 2,572
Rep Puanı: 25

Yorum: #6
Konu Tarihi: 19-03-2017 19:59
ne o len öyle,o.rospu gibi bi açıyor bi kapıyor Big Grin

ucak-hareketli-resim-0052

kibriti ne zaman çakacağı belli olmaz ..
Uyumsuzelement
Super Moderator

Yorum: #7
Konu Tarihi: 19-03-2017 21:25
(19-03-2017 19:59 )flycat Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  ne o len öyle,o.rospu gibi bi açıyor bi kapıyor Big Grin

azıcık içinden yaşa bazı duyguları Big GrinBig Grin

Konu Bağlantı Araçları
Mazda6 Uzun Far Asistanı ve Adaptif Farlar Konusunun Linki Direkt Link
Mazda6 Uzun Far Asistanı ve Adaptif Farlar Konusunun HTML Kodu HTML Link
Mazda6 Uzun Far Asistanı ve Adaptif Farlar Konusu BBCode Linki BBCode Link
Mazda6 Uzun Far Asistanı ve Adaptif Farlar Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  uzun kısa far flycat 20 1,211 03-06-2017 19:41
Son Yorum: Hüsnü Gürsu

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Mazda6 Uzun Far Asistanı ve Adaptif Farlar indir, Mazda6 Uzun Far Asistanı ve Adaptif Farlar Videosu, Mazda6 Uzun Far Asistanı ve Adaptif Farlar online izle, Mazda6 Uzun Far Asistanı ve Adaptif Farlar Bedava indir, Mazda6 Uzun Far Asistanı ve Adaptif Farlar Yükle, Mazda6 Uzun Far Asistanı ve Adaptif Farlar Hakkında, Mazda6 Uzun Far Asistanı ve Adaptif Farlar nedir, Mazda6 Uzun Far Asistanı ve Adaptif Farlar Free indir, Mazda6 Uzun Far Asistanı ve Adaptif Farlar oyunu, Mazda6 Uzun Far Asistanı ve Adaptif Farlar download

Hızlı Menü:

İletişim | Otogeyik | Yukarı Git | Arşiv | RSS | Sitemap