default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 18-01-2021, Saat: 18:55

BAK ŞU KONUŞANA!

Yazar Konuyu Başlatan: Carisma70 - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 58147 - Yorum Toplam Yorumlar: 90
Konu Kalitesi: % 100

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Carisma70
Super Geyik
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 53
Yorum Sayısı: 5,594
Rep Puanı: 23

Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #91
Konu Tarihi: 12-02-2020 09:42
(12-02-2020 00:28 )rsc86 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(11-02-2020 09:10 )Carisma70 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Geçen "Hüsnü Deden" dedim. yüzünü buruşturup: "Dede demek hiç yakışmadı" dedi. "Hüsnü Gürsu" yada "Hüsnü Amca" demeyi yakıştırıyormuş Smile
Haha abi ufaklık ta benden küçükken annem ve babama isimleri ile hitap ederdim anne ve baba demeyi biliyorumdum ama o zaman kolayima öyle geliyordu

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben köyde halaoğlullarını çok severdim. hep onlarla dolaştım köydeyken. onlar kime ne derse ben de o şekilde hitap ettim. yani amcama dayı halama Teyze dedim. Sanırım ilk okul sonlara doğru amca hala demeye başladım.

İlgilendiğim tek Moda: 81300 Heart )

Konu Bağlantı Araçları
BAK ŞU KONUŞANA! Konusunun Linki Direkt Link
BAK ŞU KONUŞANA! Konusunun HTML Kodu HTML Link
BAK ŞU KONUŞANA! Konusu BBCode Linki BBCode Link
BAK ŞU KONUŞANA! Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

BAK ŞU KONUŞANA! indir, BAK ŞU KONUŞANA! Videosu, BAK ŞU KONUŞANA! online izle, BAK ŞU KONUŞANA! Bedava indir, BAK ŞU KONUŞANA! Yükle, BAK ŞU KONUŞANA! Hakkında, BAK ŞU KONUŞANA! nedir, BAK ŞU KONUŞANA! Free indir, BAK ŞU KONUŞANA! oyunu, BAK ŞU KONUŞANA! download

Hızlı Menü:

İletişim | Otogeyik | Yukarı Git | Arşiv | RSS | Sitemap